Adana, Gaziantep, Kahramanmaraş ve Çevre İlleri Kapsayan Güney Bölge Şubenin Tekrar Açılmasına Yönelik Çalışmalar Devam Ediyor.

0

Oda Yönetim Kurulu Başkanı Emre Fidan 26-28 Eylül 2019 tarihleri arasında eski Güney Bölge Şubenin kapsadığı illere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. 14.Dönem Yönetim Kurulu Çalışma Programında bahsedildiği haliyle 4 Ocak 2014 tarihinde Genel Kurulu yapılamadığı için kapanan Güney Bölge Şubenin tekrar açılması amacıyla temaslarda bulunuldu.

26 Eylül Perşembe günü Adana Sanayi Odası Genel Sekreteri Bora Kocaman ile olası işbirlikleri hakkında görüşüldü.  Adana il Temsilcimiz Namık Kemal Ekici ve Oda yemiz Yılmaz Erbil ile değerlendirme yapıldı.

27 Eylül Cuma günü Kahramanmaraş’da il Temsilcimiz Yasemin Aydoğmuş Korkmaz ile buluşarak görüş alışverişinde bulunuldu. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Ülker ile görüşüldü.

28 Eylül Cumartesi günü Gaziantep il Temsilcimiz Seval Uyanık Merkepçi ve Oda üyesi olan-olmayan meslektaşlar ile bir araya gelerek Gaziantep de oda örgütlenmesinin nasıl olması gerektiği üzerine görüşüldü.

Oldukça verimli geçen bu ziyaretler Şubat 2020 de yapılacak Genel Kurul öncesi Güney Bölge Şubenin tekrar kurulması yönünde bizleri oldukça umutlandırdı.

Paylaş

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.