17.ULUSAL 3. ULUSLARARASI TEKSTİL TEKNOLOJİSİ VE KİMYASINDAKİ SON GELİŞMELER SEMPOZYUMUMUZU TAMAMLADIK.

0

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası tarafından 34 yıldır geleneksel olarak düzenlenen Tekstil Teknolojisi ve Kimyasındaki Son Gelişmeler Sempozyumu 17. Ulusal, 3. Uluslararası olarak TMMOB Tekstil Mühendisleri Odası İşbirliği ile “Tekstilin Ayak İzi” ana temasıyla 20-21-22 Kasım 2019 tarihlerinde Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) yerleşkesinde gerçekleştirildi.

17. Ulusal, 3. Uluslararası Tekstil Teknolojisi ve Kimyasındaki Son Gelişmeler Sempozyumu 20- 21 – 22 Kasım 2019 tarihinde Bursa Akademik Odalar Birliği yerleşkesinde gerçekleştirilmiştir. TMMOB Kimya Mühendisleri Odası ve Tekstil Mühendisleri Odası Bursa Şubeleri işbirliği ve Uludağ Ün. Akademisyenleri desteği ile düzenlenen sempozyumun ana teması “Tekstilin Ayak İzleri ” olarak belirlenmiştir.  Çok sayıda  katılımcının yer aldığı sempozyumumuz;  firma bildirileri, İsveç Boras Üniversitesi`nden ve Sabancı Üniversitesinden gelen çağrılı konuşmacılarımızın sunumları, farklı Üniversite ve Sanayi kuruluşlarının Türkçe ve İngilizce olmak üzere diğer sunumları ve Poster bildiriler ile devam etmiş olup sempozyumun son günü ise “Tekstilin Yol Haritası” konulu panelimiz Adil NALBANT, Affan ENER, Mustafa SÖNMEZ ve Vehbi CANBOLAT‘ın panelist olarak yapmış olduğu değerlendirmeler ile son bulmuştur.

Ayrıca, 21 Kasım 2019 günü (sempozyumun 2. günü) gelenekselleşen gala yemeği ile, katılımcıların daha yakından tanışmalarına olanak sağlanmıştır.

3 gün süreyle devam eden sempozyumumuzda bizlere katkı sağlayan, desteklerini esirgemeyen tüm üyelerimize ve diğer kurum ve kuruluşlarımıza çok teşekkür ederiz.

 

 

 

Paylaş

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.