Üyelerimize Özel İndirimler

Üyelerimize özel indirimler aşağıda belirtilmektedir. 

BATIGÖZ Sağlık Grubu indirimi: Odamız arasında imzalanan protokole göre TMO üyeleri ve birinci derece yakınları, BATIGÖZ Sağlık Grubunun merkezlerinde muayenelerde %20, tetkiklerde %15, lazer ve ameliyatlarda %10 indirimli hizmet alacaklardır. Üyelerimizin indirimden yararlanabilmek için başvuru sırasında Oda üye kimlik kartını veya Oda üyelik belgesini göstermeleri gerekmektedir. Tüm üyelerimize ve sevdiklerine sağlıklı günler dileriz. BATIGÖZ Sağlık Grubu Merkezleri için linki tıklayınız.

"E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Kitabı" İndirimi: Kitap etiket fiyatı olan 20TL yerine 9TL. Dileyen üyelerimiz temin için kitabın yazarı Tekstil Mühendisi Kürşat Kazankaya ile iletişim kurabilirler. Tel: 530 575 9416, kursatkazankaya@hotmail.com

Punta Avukatlık- Danışmanlık ve Arabuluculuk Bürosu ücretsiz sözlü danışmanlık hizmeti: Tekstil Mühendisleri Odası olarak yaptığımız sözleşme kapsamında, Av. Gökhan Hatem Gökçe her ayın ilk Pazartesi günü 13:00-16:00 saatleri arasında tüm üyelerimize ücretsiz olarak sözlü hukuki danışmanlık hizmeti verecektir.

Dileyen üyelerimiz 232-4627716 numaradan randevu alabilirler.

 

Manyas Köy Pazarından TMO üyelerine %10 indirim

Meslektaşımız Barış Çetin tarafından kurulan, doğal ve organik ürünlerin satıldığı “Manyas Köy Pazarı” markasının  internet sitesinden alışveriş yapan üyelerimize % 10 indirim uygulanacaktır. Alış veriş yapmak isteyen üyelerimiz indirim kodunu 0 533 135 3786 numaradan öğrenebilirler.

Tüm ürünlere ve fiyat listesine https://www.manyaskoypazari.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BURTOM Sağlık Grubu İndirimi: 

Tekstil Mühendisler Odası Bursa Şubesi ve BURTOM SAĞLIK GRUBU arasında imzalanan protokol ile 06.11.2020 tarihine kadar BURTOM SAĞLIK GRUBU merkezlerinde TMO üyeleri ve birinci derece yakınlarına sağlık hizmetlerinden %15 (ilaç, tıbbi sarf malzeme, acil servis hizmetleri, zorunlu katkı payı hariç) indirim uygulanacaktır.

Üyelerimizin indirimden yararlanabilmek için başvuru sırasında Oda üye kimlik kartını veya Oda üyelik belgesini göstermeleri gerekmektedir. Tüm üyelerimize ve sevdiklerine sağlıklı günler dileriz. BURTOM SAĞLIK GRUBU merkezleri için linki tıklayınız.

DENTA PLAN Merkezi İndirimi:

Tekstil Mühendisler Odası Bursa Şubesi ve Denta Plan Merkezi arasında imzalanan protokol ile 17.12.2020 tarihine kadar Denta Plan Merkezinde TMO üyelerine ve birinci derece yakınlarına aşağıdaki indirim uygulanacaktır.

  • Diş Hekimi Muayenesi ve panoramik film çekimi ücretsiz,
  • Diğer tüm teşhis ve tedavilerde fiyat listesi üzerinden %25 indirim uygulanacaktır
  • Detertraj (diş taşı temizliği) 100 TL’den uygulanacaktır.

Üyelerimizin indirimden yararlanabilmek için başvuru sırasında Oda üye kimlik kartını veya Oda üyelik belgesini göstermeleri gerekmektedir. Tüm üyelerimize ve sevdiklerine sağlıklı günler dileriz. Dentaplan merkezi için linki tıklayınız.

Doruk Tıp Merkezi İndirimi: 

Tekstil Mühendisler Odası Bursa Şubesi ve Doruk Tıp Merkezi arasında imzalanan protokol ile 13.11.2020 tarihine kadar Doruk Tıp Merkezinde TMO üyelerine ve birinci derece yakınlarına aşağıdaki indirim uygulanacaktır.

İNDİRİM ORANLARI

 

MUAYENE

LABORATUVAR

RÖNTGEN

USG

DOPPLER

GEBE DOPPLERİ

ÖZEL DORUK YILDIRIM HASTANESİ
YILDIRIM

15%

30%

30%

30%

30%

20%

ÖZEL DORUK ÖZEL BURSA HASTANESİ
ÇEKİRGE ŞUBESİ

15%

30%

30%

30%

30%

20%

ÖZEL DORUK SETBAŞI TIP MERKEZİ
MUDANYA YOLU BAĞLARBAŞI

35 TL

55%

55%

55%

35%

20%

  • Doruk Setbaşı Şubesinde 35 TL’den daha yüksek muayene ücreti olan hekimlerde %15 indirim oranı geçerlidir.
  • Ameliyat ve doğumlarda liste fiyatlarından %20 indirim yapılacaktır. Ancak ameliyat için tanımlanmış indirimli paket bir fiyat var ise, paket fiyata ilave %10 indirim yapılacaktır.
  • SGK katkı payı ayrıca alınır.

Üyelerimizin indirimden yararlanabilmek için başvuru sırasında Oda üye kimlik kartını veya Oda üyelik belgesini göstermeleri gerekmektedir. Tüm üyelerimize ve sevdiklerine sağlıklı günler dileriz. Doruk Tıp Merkezi için linki tıklayınız.

 

SEALİFE TURİZM İndirimi:

Tekstil Mühendisler Odası Bursa Şubesi ve Özhan Orh. Hiz. Turizm Sey. San. Ve Tic. Ltd. Şti./ SeaLife Turizm arasında imzalanan protokol ile 20.05.2020 tarihine kadar TMO personeli, üyeleri ve birinci derece yakınları Sealifeturizm firmasının anlaşmalı olduğu otel rezervasyonları ve yurtdışı turlarında indirimlere ek %5 indirimden yararlanabilecektir. Herhangi bir kontenjan sınırlaması yoktur.

TMO personelinin, üyelerinin veya birinci derece yakınlarının bu protokol kapsamında sunulan hizmetlerden yararlanabilmesi için üye kimlik kartlarıyla gitmeleri gerekmektedir.

Üyelerimizin indirimden yararlanabilmek için başvuru sırasında Oda üye kimlik kartını veya Oda üyelik belgesini göstermeleri gerekmektedir. Tüm üyelerimize neşeli gezmeler ve tatiller  dileriz. Sealife Turizm hakkında detaylı bilgi için linki tıklayınız.

 

Rommer Sağlık İndirimi: 

Tekstil Mühendisler Odası Bursa Şubesi ve ROMMER sağlık kuruluşu arasında imzalanan protokol ile 07.11.2020 tarihine kadar ROMMER sağlık kuruluşunda TMO üyelerine ve birinci derece yakınlarına aşağıdaki indirim uygulanacaktır.

* Devlete ödenen katılım payı 15 TL olup, muayene ücretinde tutarda %15’lik oran uygulanacaktır.

* Fizik tedavin branşlarında yapılan laboratuar tahlihlerinde fark alınmayacaktır.

* MR çekimleri için %15’lik indirim uygulanacaktır.

* USG Ultrason çekimleri için tutarda %15’lik indirim uygulanacaktır.

* Kemik ölçümü yapılacak hastalar için tutarda %15’lik indirim uygulanacaktır.

* Röntgen çekimi için tutarda %15’lik indirim uygulanacaktır.

* Fizik tedavi uygulanacak hastalar için tutarda %15’lik indirim uygulanacaktır.

* Ortopedik tedavi uygulanacak hastalar için tutarda %15’lik indirim uygulanacaktır.

* Rehabilitasyon tedavisi görecek hastalar için tutarda %15’lik indirim uygulanacaktır.

* SGK dışı hizmetlerde (diyetisyen, klinik psikolog, obezite tedavisi, bölgesel zayıflama, klinik plates, aqua terapi, ergoterapi) tutarda %20lik indirim uygulanacaktır.

* Geleneksel ve tamamlayıcı tıp tedavilerinde (ozon tedavi, akupunktur, biyofrekans, mezoterapi, hacamat, PRP, CGF, medikal estetik, gıda intoleransı uygulamalarında %10 indirim uygulanacaktır.

Üyelerimizin indirimden yararlanabilmek için başvuru sırasında Oda üye kimlik kartını veya Oda üyelik belgesini göstermeleri gerekmektedir. Tüm üyelerimize ve sevdiklerine sağlıklı günler dileriz. 

Rommer Sağlık için linki tıklayınız.

 

Sanat Diş Merkezi İndirimi: 

Tekstil Mühendisler Odası Bursa Şubesi ve Sanat Diş Merkezi arasında imzalanan protokol ile 23.09.2020 tarihine kadar Sanat Diş Merkezinde TMO üyelerine ve birinci derece yakınlarına aşağıdaki indirim uygulanacaktır.

* Diş Hekimi Muayenesi ve panoramik film çekimi ücretsiz,

* Diğer tüm teşhis ve tedavilerde fiyat listesi üzerinden %15 indirim uygulanacaktır.(Fiyat listesi için iletişim -0507 430 19 43/ Büşra CANDAN)

Üyelerimizin indirimden yararlanabilmek için başvuru sırasında Oda üye kimlik kartını veya Oda üyelik belgesini göstermeleri gerekmektedir. Tüm üyelerimize ve sevdiklerine sağlıklı günler dileriz. 

Sanat Diş Merkezi için linki tıklayınız.

Fotovaltaik Güneş Enerjisi Sistemleri Uzmanlık Sertifika Programı- İndirim

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Sürekli Eğitim Merkezi 'İYTESEM' ve +Deer Akademi işbirliği ile düzenlenen Güneş Enerjisi Santral Eğitimi’ne Oda üyelerimizin %10 indirim ile katılma imkanı sağlanmıştır. Eğitim 3-7 Mart 2020 tarihlerinde Tepekule İş Merkezi Bayraklı/İzmir adresinde düzenlenecektir. 4 Gün teorik 1 gün uygulamalı eğitim sonunda sertifika verilmektedir.

Eğitim içeriği için linki tıklayınız.  https://sem.iyte.edu.tr/uzmanlik-egitimleri/   


Eğitim ücreti 2450TL  (KDV Dahil). Tekstil Mühendisleri Oda üyelerine 2205TL

Kayıt formunda TMO üyesi olduğunuzu belirtmeniz ve başvurunuz hakkında odamızı bilgilendirmeniz yeterlidir. (tmo@tmo.org.tr veya 530 418 1868)

 

(ÖN KAYIT FORMU)
https://form.iyte.edu.tr/view.php?id=298784
Üyelerimizin yukarıdaki  formu  doldurması durumunda detaylı bilgi için geri dönüş sağlanacaktır. Güneş enerjisi sektörüne dair tüm konuların anlatıldığı eğitime ilgili üyelerimiz katılabilirler. 

Türk Kalp Vakfı İndirim :

Türk Kalp Vakfı Tıp Merkezi (İstanbul) ile yapılan anlaşmaya göre ; TMO üyeleri ve 1. derece yakınlarına (Anne, Baba, Eş, Çocuk) tüm kardiyolojik tetkiklerde SGK fiyatlarından %15 indirim uygulanacaktır. Tüm üyelerimize duyurulur.