Üyelerimize Özel İndirimler

Üyelerimize özel indirimler aşağıda belirtilmektedir. 

BATIGÖZ Sağlık Grubu indirimi: Odamız arasında imzalanan protokole göre TMO üyeleri ve birinci derece yakınları, BATIGÖZ Sağlık Grubunun merkezlerinde muayenelerde %20, tetkiklerde %15, lazer ve ameliyatlarda %10 indirimli hizmet alacaklardır. Üyelerimizin indirimden yararlanabilmek için başvuru sırasında Oda üye kimlik kartını veya Oda üyelik belgesini göstermeleri gerekmektedir. Tüm üyelerimize ve sevdiklerine sağlıklı günler dileriz. BATIGÖZ Sağlık Grubu Merkezleri için linki tıklayınız.

"E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Kitabı" İndirimi: Kitap etiket fiyatı olan 20TL yerine 9TL. Dileyen üyelerimiz temin için kitabın yazarı Tekstil Mühendisi Kürşat Kazankaya ile iletişim kurabilirler. Tel: 530 575 9416, kursatkazankaya@hotmail.com

Punta Avukatlık- Danışmanlık ve Arabuluculuk Bürosu ücretsiz sözlü danışmanlık hizmeti: Tekstil Mühendisleri Odası olarak yaptığımız sözleşme kapsamında, Av. Gökhan Hatem Gökçe her ayın ilk Pazartesi günü 13:00-16:00 saatleri arasında tüm üyelerimize ücretsiz olarak sözlü hukuki danışmanlık hizmeti verecektir.

Dileyen üyelerimiz 232-4627716 numaradan randevu alabilirler.

 

Manyas Köy Pazarından TMO üyelerine %10 indirim

Meslektaşımız Barış Çetin tarafından kurulan, doğal ve organik ürünlerin satıldığı “Manyas Köy Pazarı” markasının  internet sitesinden alışveriş yapan üyelerimize % 10 indirim uygulanacaktır. Alış veriş yapmak isteyen üyelerimiz indirim kodunu 0 533 135 3786 numaradan öğrenebilirler.

Tüm ürünlere ve fiyat listesine https://www.manyaskoypazari.com adresinden ulaşabilirsiniz.