TMO – MAPFRE Sigorta İşbirliği ile Tamamlayıcı ve Özel Sağlık Sigortası

0

Değerli Üyemiz ve meslektaşımız;

Üye ve aile bireylerinin katılımıyla yaklaşık 6000 kişilik bir aileyiz. Ailemizin her bir ferdinin bugünü ve yarını için en yaşamsal unsurlardan biri olan sağlıklarının güvenceye alınabilmesi için Oda Danışma Kurulunda istişare edilerek başlayan çalışmalarımız bir çok sigorta firması ile yapılan kapsamlı görüşmeler ile tamamlanmış bulunmaktadır.  Tüm bu kapsamlı çalışmaların sonucunda ise sizler ve aile bireylerinizin faydalanabilmesi için sektörün öncü firmalarından olan MAPFRE Sigorta iş birliği ile tamamlayıcı ve özel sağlık sigortası paketleri için özel fiyatlarımızı oluşturduk.

Altta SGK anlaşması bulunan sağlık kuruluşlarında geçerli olan tamamlayıcı sağlık sigortasına ait yatarak ve yatarak + ayakta kapsamlı fiyatları bulabilirsiniz. SGK anlaşması olmayan sadece ücretli muayene kabul eden sağlık kuruluşlarında geçerli olan özel sağlık sigortasına ait doğum teminatını da içeren avantajlı fiyatlar için Odamız ya da STN Sigorta ile irtibata geçebilirsiniz.

Tamamlayıcı (Fark Yok) Sağlık Sigortası

Yaş Grubu

Yatarak Tedavi

Yatarak + Ayakta

0 – 17 300 TL 750 TL
18 – 35 250 TL 630 TL
35 – 50 320 TL 785 TL
51 – 60 370 TL 930 TL

*Dileyen üyelerimize fiyatlarda 9 taksit uygulanabilecektir.

Sağlanan avantajların korunabilmesi ve büyütülebilmesi, sizin ve aile bireylerinizin bu paketlerden birine katılımı ile mümkün olacaktır. Sağlanan avantajlı fiyatlardan istifade edebilmeniz için Tekstil Mühendisleri Odası üyesi olmanız ve aidat borcunuzun bulunmaması gerekmektedir.

Yukarıdaki avantajlı paketlerden yararlanabilmek için alttaki linkten ön başvuru yapmanız ve seçmiş olduğunuz sigorta paketini işaretlemeniz yeterlidir. Sonrasında ise yetkili acentemiz STN sigorta tarafından sizlere ulaşılacak ve gerekli başvuru işlemlerine başlanacaktır.

Ön başvuru linki: https://tr.surveymonkey.com/r/L3MH55T

Sigorta kapsamı, tanımlamaları ile ilgili sunum, anlaşmalı kurumlar listesi ve özel şartlarına dair bilgilendirmeleri duyuru ekimizde bulabilirsiniz. Süreç esnasında sorularınız olması durumunda odamız iletişim kanallarından ve çözüm ortağımız STN Sigorta’dan kapsamlı bilgilendirme edinebilirsiniz.

STN SİGORTA

Tel: 08504551786

Saygılarımızla

Tekstil Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu

 

TMO SAĞLIK SİGORTASI BİLGİLENDİRME SUNUMU

ANLAŞMALI KURUMLAR LİSTESİ

 

 

Paylaş

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.