TMO – ENFOTEK BİLİŞİM A.Ş. İşbirliği ile Üniversite Öğrencilerine ERP Eğitimi

0

Tekstil Mühendisleri Odası ve Enfotek A.Ş. işbirliği kapsamında; üniversitelerin Tekstil Mühendisliği Bölümlerinde okuyan öğrenciler için “Hazır Giyim Tekstil sektöründe ERP Yöntemleri” uygulamalı eğitimi çalışmalarına başlanmıştır.

Bu doğrultuda ilk çalışmalar Pamukkale Üniversitesi (PAÜ), Ege Üniversitesi (EÜ) ,Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) ve Uludağ Üniversitesi ile başlamış, devamında  İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ve Marmara Üniversitesi ile görüşmeler yapılmıştır. Yapılan toplantılar sonucunda Tekstil Mühendisliği Fakültesi son sınıf öğrencilerine bir dizi kurslar verilecek, kursların içeriği ile ilgili olarak Kasım ayında sonunda toplantılar gerçekleştirilecek.

Eğitim çalışmalarımızda vakit ayırıp bizlerle görüşen ve  destek olan İTÜ Tekstil Teknolojileri ve Tasarımı Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Ömer Berk Berkalp’e, Marmara Üniversitesi Tekstil Bilimleri Ana Bilim Dalı Başkanı Sayın Prof. Dr. İsmail Usta’ya, sunumlara katılan tüm öğretim görevlilerine, Enfotek Endüstriyel Bilişim Danışmanlık A.Ş. Genel Müdürü Sayın Tuğrul Tamtürk ve İstanbul Bölge Müdürü Sayın Samet Kırcalı’ya teşekkür ederiz.

        

        

        

Paylaş

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.