NİT Örme Kursiyerleri Sertifikalarını Aldı

0

Nit Örme Tekstil’in ÜCRETSİZ olarak gerçekleştirdiği 4. Dönem  Desen Tasarımı Eğitimini başarı ile tamamlayan kursiyerlerine eğitim sertifikalarını takdim etmek üzere 09.03. 2107’de düzenledikleri organizasyona TMO olarak katıldık. 

Namık Kemal Üniversitesi Tekstil Mühendisliği öğrencilerinden öğrencilerinden Hazal Azertürk ve Neslihan Orhan eğitimi başarıyla tamamladılar Eğitim sertifikalarını Tekstil Mühendisleri Odası Başkanı Emre Fidan kendilerine takdim etti.

Törende TRISAD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Balkuv, Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu Başkanı Hüseyin Öztürk, Tekstil Makina ve Aksesuar Sanayicileri Derneği Başkanı Adil Nalbant, Eski LASİAD Başkanı Orhan Altun ve Öğretim görevlileri Prof. Doktor Cevza Candan, Prof. Doktor Sena Cimilli Duru ve Bayrampaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Handan Didem Ataoğlu katılımlarıyla bu değerli organizasyona ve Tekstil sektörünün ve bu sektöre gönül veren çalışanlara desteklerini ortaya koydular. 

Başta Nit Örme Tekstil olmak üzere bu eğitimin verilmesinde, organize edilmesinde ve desteklenmesinde emeği geçen herkesi kutlar TMO adına kendilerine teşekkür ederiz.

TMO Merkez Yönetim Kurulu

Paylaş

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.