Avrupa Koruyucu Giysiler Konferansı (ECPC)

0

Sayın Tekstil Mühendisleri Odası Üyesi,

 

Avrupa Koruyucu Giysiler Konferansı (ECPC), Avrupa Koruyucu Giysiler Birliği’ne (ESPC) üye ülkeler tarafından 2000 yılından beri gerçekleştirilen bilimsel  bir etkinliktir.

ECPC her iki yılda bir farklı üye ülkeler tarafından düzenlenmektedir. Dokuz Eylül Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü de Avrupa Koruyucu Giysiler Birliği’nin bir üyesi olarak ülkemizde ve dünyada koruyucu giysilerle ilgilenen bilimsel ve endüstriyel topluluklar için yeni fırsatlar yaratmak amacıyla 23-25 Mayıs 2016 tarihleri arasında “7. Avrupa Koruyucu Giysiler Konferansı”nı Ilıca Otel Çeşme-İzmir’de düzenleyecektir.

Konferans hakkında ayrıntılı bilgiler, kayıt sayfası ve programa www.ecpc2016.com adresinden ulaşılabilmektedir.

 

Bu konferans aracılığıyla, koruyucu giysiler alanındaki ulusal ve uluslararası uzman ve araştırmacılar ile yurt içi ve yurt dışından üretici, tüketici ve yatırımcılar olmak üzere sektörün tüm bileşenlerinin bir araya gelmesi amaçlanmaktadır.

 

Dünya çapında sanayi ve bilim çevrelerinin kaynaşmasını ve yeni ilişkilerin gelişmesini sağlayacak 7. Avrupa Koruyucu Giysiler Konferansı’na katılımınızdan büyük onur duyacağız.

 

Saygılarımızla.

TMMOB TMO İzmir Şube Yönetim Kurulu

unnamed (2)

 

unnamed (4)

 

 

 

 

unnamed (1)

Paylaş

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.