Akıllı ve Teknik Tekstiller Araştırma Raporu Toplantısı Butekom’da Yapıldı

2

T.C. Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Genel Müdürlüğü tarafından TMO’ya verilen görev çerçevesinde, Türkiye Tekstil, Hazır Giyim Ve Deri Ürünleri Sektörleri Strateji Belgesi Ve Eylem Planı 2015-2018 araştırma raporu hazırlanması için oluşturulan Çalışma Grubu, Bursa’da BUTEKOM binasında bir araya gelerek 13.03.2017 tarihinde 2. Toplantısını gerçekleştirdi.

BUTEKOM binasında gerçekleşen bu toplantıya TMO Yönetim Kurulu Başkanı Emre Fidan, TMO Bursa Şube Başkanı Füsun Tan Ekren, TMO Yönetim Kurulu’ndan Funda Göksel, TMO Odası Müdürü Şermin Çetin, Prof. Dr. Mustafa Erdem Üreyen, Prof. Dr. Hüseyin Kadoğlu, Prof. Dr. Merih Sarıışık, Doç. Dr. Ozan Kayacan, T.C. Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı Temsilcisi olarak Gökçe Çakar, BUTEKOM Genel Müdürü Şengül Teke, BUTEKOM Uzmanı Nejla Değirmenci katılarak rapor oluşturması için toplanan veriler gözden geçirildi.

Eylem planı için oluşturulan takvime uygun şekilde çalışma gruplarının alt grupların ihtiyaç duyduğu verilerle ilgili kurum ve kuruşlarla ilgili yapılmış olan görüşmeler değerlendirildi. 

Paylaş

2 yorum

  1. Kumaş Çeşitleri

    Akıllı tekstiller teknik tekstiller içerisinde katma değeri en yüksek ve yüksek teknoloji kullanılan alanlarından birisidir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.